Logo ROBBUD
telefon: 602 339 351
e-mail: r.milogrodzki@wp.pl

O firmie

Od 1994 roku firma ROBBUD oddaje do Państwa dyspozycji całą wiedzę i potencjał swojego zespołu. Firma dysponuje własnym zapleczem materiałowo-technicznym. Wykonujemy pokrycia według indywidualnych projektów z zastosowaniem najlepszych materiałów. Jednocześnie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców. Doświadczenie naszych pracowników i co za tym idzie zadowolenie klientów, sprawiają, że nasze plany rozwojowe szybko stają się rzeczywistością. Zdecydowana i dynamiczna działalność usługowa wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i daje świadectwo rzetelności i wiarygodności. Naszą ambicją jest oddanie odbiorcy finalnego produktu solidnie wykonanego i nowoczesnego aby powodów do satysfakcji było jak najwięcej.
Poziom oferowanych usług świadczy o wykonywaniu coraz to nowszych, lepszych pod względem technicznym zleceń. Dlatego na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.
Praktycznie od początków istnienia firmy na pierwszym miejscu stawiana była jakość produktów zgodnie z założeniem, iż jakość jest kluczem do sukcesu przynoszącym satysfakcję klienta.
Zleceniodawcami i odbiorcami produktów naszej firmy są zarówno klienci instytucjonalni jak i osoby prywatne.
Pragniemy jak najdokładniej zapoznać Państwa z przebiegiem naszej pracy. Dlatego w przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o informację zwrotną a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem. Bardzo dobrze funkcjonujący system przebiegu informacji pozwala nam na zrealizowanie w krótkim czasie każdego zamówienia. I tak następującymi po sobie krokami są:
  • Wizyta na budowie - w ciągu 24h odwiedzi Państwa nasz przedstawiciel handlowy
  • Doradztwo techniczne - przedstawiciel handlowy odpowie na wszystkie pytania związane z wyborem i montażem pokrycia dachowego.
  • Transport - Oferujemy bezpłatny transport. Zakupiony towar przewieziemy pod wskazany adres
  • Kosztorys - W ciągu kolejnych 24h wykonamy bezpłatnie kalkulację ilościowo-cenową w oparciu o projekt budynku, lub pomiar z natury, uwzględniającą wszelkie Państwa sugestie.
  • Montaż - Nasza ekipa montażowa to fachowcy o wysokich kwalifikacjach wyposażeni w nowoczesne narzędzia, dzięki czemu czas montażu zostaje skrócony do minimum.
  • Gwarancja jakości - Standardowo udzielamy 3 letniej gwarancji na wykonane pokrycie dachowe.

Abyście Państwo mogli bez przeszkód ocenić nasze kwalifikacje, na życzenie pokażemy projekty już zrealizowane.
Reihnzink

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Robbud O firmie Nasza oferta Kontakt Copyright 2012 Robbud